Gratis

Junior HR Admin

Tazz

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Cunostinte de legislatie a muncii-– reprezinta un avantaj;
  • Atestat inspector resurse umane – reprezinta un avantaj;
  • Abilitati excelente de comunicare si organizare;
  • Abilitatea de a face mai multe sarcini si de a stabili prioritatile sarcinilor;
  • Atentie la detalii si abilitate de rezolvare a problemelor.

Descrierea jobului

Rol: Responsabil in mentinerea cu acuratete inregistrarile fizice si electronice ale personalului, respectand politicile si procedurile interne, cadrul legal, dar si confidentialitatea informatiilor.
De asemenea, suport pentru toate ariile mari gestionate de catre departamentul HR.
  • Administrarea si gestionarea dosarelor de personal, atat fizic cat si electronic (acte necesare pentru angajare si lichidare, contracte individuale de munca, acte aditionale aferente, fise de post, etc.);
  • Furnizarea sau introducerea in sistem a datelor necesare pentru administrarea de personal (tool-uri interne gestionate de catre angajator)
  • Intretinerea bazei de date de angajati cu toate datele completate corect si la timp, precum si a tuturor documentelor din aria gestionata (conform proceselor/ procedurilor/ nevoilor interne);
  • Gestionarea solicitarilor de la angajati (acte solicitate la cerere de tip: adeverinte) si a relatiilor de munca, respectand Regulamentul de Ordine Interioara si a politicilor si procedurile interne;
  • Comunicarea cu institutiile statului atunci cand este necesar (platforma AJOFM, furnizor de servicii SSM etc.)
  • Comunicarea cu angajatii (si candidatii) pe subiecte din aria gestionata, in mod continuu, in timp util si la standarde inalte de profesionalism;
  • Acordarea de suport si/ sau back-up pe celelate arii mari gestionate de departamentul HR si contributie la imbunatatirea si standardizarea proceselor.

At Tazz, we stand for passion, quality delivered and know-how. We’re always looking for the ones truly passionate about their work. If you are amongst them, you can rest assured there is a place for you in eMAG Group.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024