New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

INGINER / TEHNICIAN SERVICE

SC TREIVEBIZ SERVICE SRL
2 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Candidatul ideal ar trebui sa aiba
-studii medii sau superioare tehnice
-cunostinte operare calculator
-permis conducere cat. B

Job Description

Cautam un inginer sau tehnician service care sa se alature echipei noastre tehnice.

Printre responsabilitatile tale mentionam:
-deplasarea la sediul clientilor pentru intretinerea, diagnosticarea si repararea utilajelor
-instruirea operatorilor care lucreaza cu ele
-efectuarea de lucrari in atelierul propriu cand sunt aduse achipamente sau componente

Va oferim:
-oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista si motivata
-un pachet salarial atractiv, la care se adauga bonusuri si prime de fidelitate si performanta pentru a-ti recunoaste meritul si munca depusa
-asigurare medicala cu acoperire extinsa
-oportunitati continue de dezvoltare profesionala in concordanta cu noutatile din domeniul nostru care este intr-o continua schimbare
-echipament de lucru modern, inclusiv masina de serviciu, laptop si telefon mobil pentru a-ti facilita munca si pentru a te ajuta sa fi mereu conectat si productiv

Company Description

TREIVEBIZ SERVICE-partenerul companiilor care detin utilaje pentru constructii Volvo.

Asiguram servicii de consultanta,piese de schimb si service pentru aceste utilaje.

Suntem o companie cu o reputatie excelenta pe piata utilajelor de constructii din Romania.

Alatura-te echipei noastre tehnice si contribuie la succesul si dezvoltarea noastra continua
Published Apr 23, 2024 Updated May 14, 2024 Expires May 23, 2024