Gratis

Inginer ofertare instalatii electrice

ELECTROPLUS SRL

Candidatul Ideal

Inginer ofertare instalatii electrice in Cluj-Napoca

-experienta in domeniu, minim 5 ani.
– studii superioare in domeniu;
– cunostinte program devize;
– cunoasterea etapelor in derularea proiectelor cu Electrica;
– cunoasterea programului Autocad si pachetul Microsoft Office;
– autorizatie ANRE constituie avantaj;
– permis auto constituie avantaj;
– dorinta de imbunatatire constanta a nivelului profesional;
- spirit si abilitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
– intocmeaste documentele de ofertare pentru participarea la licitatii: propunerea tehnica, propunerea financiara, documente de calificare;
- studiaza caietele ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de sarcini so proiectele;
- intocmeaste oferte de lucrari pentru clienti, cereri de oferte de pret de la furnizorii de materiale, raspunde la cererile de clarificari;
– respecta termenele de predare stabilite;
– se asigura de coerenta documentelor si conformitatea acestora cu procedurile si instructiunile interne;
– releveu instalatii electrice;
– pregateste si pune in forma documente si/sau prezentari;
– comunica cu autoritatile locale;

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– tichete de masa;
– contract de munca pe perioada nedeterminata;
– asigurare si pachet de servicii medicale private incluse;
– decontare transport;
– autoturism de serviciu, daca este cazul;
– un colectiv tanar si dinamic;
- suport tehnic din partea echipei

ELECTROPLUS este o societate privată, cu experiență de peste 20 de ani în domeniul instalaţiilor electrice.

Pentru întreg domeniul de activitate, ELECTROPLUS este autorizată de instituții reglementate la noi în țară. Vă prezentăm o enumerare a tuturor atestatelor în baza cărora firma își desfășoară activitatea:

≈ ATESTAT ANRE DE TIP A3;

≈ ATESTAT ANRE DE TIP D1 (include competențele atestatelor de tip C1B, C1A și Bp);

≈ ATESTAT ANRE DE TIP E1 (include competențele atestatelor de tip C1B, C1A si Bp);

≈ ATESTAT ANRE DE TIP E2 (include competențele atestatelor de tip E2PA, C2B, C2A, Be, Bi, A, A2 și A1);

≈ AUTORIZATIE ISC (Laborator IAE gr.II) ;

≈ AVIZ BRML (METROLOGIE);

≈ LICENȚĂ IGPR (POLIȚIE);

≈ AUTORIZAȚII IGSU (SECURITATE LA INCENDIU ȘI PROTECȚIE CIVILĂ);

O garanţie în plus a seriozităţii şi nivelului înalt de competenţe o reprezintă faptul că societatea ELECTROPLUS are implementat un sistem integrat de management, certificat de AEROQ Bucuresti, care îndeplinește condiţiile standardelor SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015 şi SR ISO 45001:2018

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024