Gratis

INGINER OFERTARE CONSTRUCTII / INSTALATII

SC QUALITY CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice finalizate;
  • Abilitati de comunicare, capabil sa lucreze in echipa;
  • Cunoastere a procedurilor, materialelor, pietei constructiilor.
  • Capacitatea de a respecta termene limita

Descrierea jobului

  • Calculeaza si intocmeste oferte pentru licitatii publice si/sau private
  • Studiaza proiectul, caietele de sarcini, tehnologiile si procedurile prevazute pentru realizarea ofertei
  • Intocmeste un extras estimativ de material si echipamente din proiect, in cazul in care nu exista liste de cantitati in proiect
  • Participa la realizarea graficelor de executie
  • Intocmeste/verifica situatii de lucrari
  • Dezvolta portofoliul de parteneri (furnizori, colaboratori, subcontractori

Pachet beneficii:
  • Salariu atractiv motivant, prime de sarbatori

Companie care activeaza in domeniul constructiilor civile si industriale inclusiv in domeniul instalatiilor termice, sanitare, HVAC, incediu. Suntem o companie cu 15 ani de activitate, cu performante si realizari notabile, in contiunua crestere si dezvoltare.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024