Gratis

Inginer Electro Sisteme Fotovoltaice

S.C SECPRAL PRO INSTALATII S.R.L

Candidatul Ideal

Inginer Electro Sisteme Fotovoltaice in Cluj-Napoca

Cerinte:
  • Studii superioare tehnice (electrotehnica/ automatizari/ energetica)
  • Experienta din domeniul implementarii sistemelor de panouri fotovoltaice;
  • Cunostinte IT MS Office;
  • Capacitate de planificare, analiza si control;
  • Ablitati foarte bune de comunicare, conlucrare, persuasiune, empatie, initiativa, perseverenta, dinamism;
  • Promptitudine in luarea deciziilor, responsabil, eficient;
  • Dorinta de autoperfectionare si dezvoltare personala continua;
  • Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Gestioneaza relatia cu furnizorii si clientii sistemelor PV;
  • Concepe/formeaza pachete de sisteme PV;
  • Ofera informatii tehnice si comerciale in domeniul sistemelor PV;
  • Analizeaza si intocmeste cereri de oferta;
  • Asigura suport tehnic pentru clienti si colegi;
  • Pregateste şi transmite documentatii tehnice, carti tehnice, avize clientilor;
  • Asigura largirea portofoliului de clienti si dezvolta relatia cu clientii existenti;
  • Efectueaza deplasari in tara pentru suportul tehnic al partenerilor sau verificarea reclamatiilor.

Beneficii oferite:
  • Salariu atractiv pentru inceput: 5000-7500 Lei net/luna;
  • Tichete de masa;
  • Bonus din vanzari;
  • Decontarea transportului pe mijloacele de transport in comun;
  • Diferite prime.

SECPRAL PRO INSTALATII - Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice. Succesul pe plan profesional presupune pregatire , disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra! Nu toti reusesc, dar daca o echipa de 120 de oameni au reusit, ai si tu sanse reale!

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024