Gratis

Inginer sisteme fotovoltaice

MRB Electric SRL

Candidatul Ideal

Inginer Sisteme Fotovoltaice – Departament Documentatie in Cluj-Napoca

  • Studii superioare tehnice in domeniul Instalatii, de preferinta Instalatii Electrice;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Persoana dinamica, deschisa, lucru in echipa;
  • Bune abilitati de planificare, organizare si comunicare;
  • Cunostinte de limba engleza.
Constituie avantaj, dar nu sunt obligatorii:
  • Experienta relevanta in domeniul instalatiilor fotovoltaice, instalatii, electrice;
  • Cunostinte in domeniul energetic, in special in cel al energiei regenerabile;
  • Cunostinte pe partea de documentatie, intocmire dosare de utilizare;
  • Cunostinte pe partea de proiectare/ citire scheme
  • Cunoasterea legislatiei ANRE.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Intocmire dosar prosumator;
  • Pregatire si depunere documentatie;
  • Monitorizare lucrari si status dosare;
  • Mentinerea legaturii cu beneficiarii (clarificari/nelamuriri);
  • Mentinerea legaturii cu distribuitorii de energie.

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Program de lucru L-V, 08.30-17.00;
  • Salar atractiv: se va negocia in functie de nivelul de pregatire si de experienta in cerintele de mai sus;
  • Bonusuri lunare;
  • Iesiri organizate periodic;
  • Teambuilding anual;
  • Locatie centrala, mediu de lucru excelent.

MRB Electric ofera solutii complete clientilor sai in domeniile:
Instalatii electrice /sisteme fotovoltaice /confectii metalice/ proiectare si productie ansamble wire harnesses
Diversificarea activitatiilor pozitioneaza MRB Electric printre cele mai active companii pe piata.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024