Gratis

inginer de service

Labservice srl
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este inginer de preferinta electronist, sau care are cunostinte in acest domeniu, se pricepe si la mecanica si are disponibilitate pentru delegatii prelungite in alte orase.
Trebuie sa aiba carnet de conducere categoria B sa fie disponibil pentru a invata mereu lucruri noi sa fie deschis catre orice domeniu ingineresc, sa-i placa sa mestereasca si sa repare lucruri, sa fie organizat si meticulos.
Trebuie sa cunoasca limba engleza si sa aiba carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Angajatul nostru trebuie sa intervina pentru reparatii la sediul clientilor, in labortoare sau in productie cat si la sediul firmei.
Trebuie sa se instruiasca permanent despre aparatura aflata in service.
Are de facut diagnosticare si reparatii, livrare, instalare si punere in functiune de aparatura de laborator sau analize de productie
Se deplaseaza cu masina firmei, dispune de telefon si calculator..
Are diurna si beneficii din manopea lucrarilor executate

Serviciile noastre se adreseaza tuturor detinatorilor de aparatura de laborator si industriala si sunt urmatoarele:
Comercializare aparatura de laborator
Service: reparatii, calibrari, verificari, validari.
Consultanta tehnica pentru echiparea laboratoarelor.
Decontaminarea hotelor si filtrelor cu sistemul Clarus S
www.labservice.ro
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024