Gratis

Inginer/tehnician service,vanzari

S. C. Medicomplex SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam ingineri de vanzari si intretinere pentru aparatura medicala.
Conditii:
  • studii superioare(sau postliceale specialitate),eventual experienta de service pentru aparatura medicala,
  • limba engleza – scris /vorbit mediu,
  • disponibilitate pentru deplasari,
  • abilitati de comunicare deosebite,
  • carnet categoria B.

Noii absolventi sunt bineveniti, atat vreme cat fac fata si la o latura practica a activitatii lor, daca sunt interesati de noile tehnologii, sunt perseverenti si dedicati.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intocmire oferte si documente licitatie.
  • instalare si punere in functiune,
  • vanzari echipamente medicale,
  • intretinerea si reparatia aparatelor aflate ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄in garantie si post garantie,
  • asigurarea suportului tehnic clientilor;
  • stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii;
  • raportarea periodica, in mod realist a rezultatelor activitatii;
  • Relatii cu clientii si intocmirea verificarilor si documentelor pentru ANDM si asigurarea calitatii.

Se ofera: salariu, training, avansare;

Societate cu o activitate de 25 de ani, distribuitor de echipament medical de inalta performanta.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024