New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Inginer Automatist / PLC Programming

Advanced Technical Solutions
2 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

• inclinatie nativa catre domeniul electric/electronic/IT
• dorinta continua de perfectionare si de a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea muncii
• respect pentru aceasta meserie si fata de imaginea companiei
• limba engleza la nivel conversational vorbit/scris;
• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
• aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
• persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
• cunostinte CAD;
• cunostinte Ladder, Function Block Diagram;
• bune cunostinte de operare PC (Pachet Office, Internet, etc. );
• studii superioare in domeniu (energetica, inginerie electrica, instalatii, automatizari, etc.);
• permis de conducere categoria B

DISPONIBILITATE LA DEPLASARI IN TARA!

Job Description

Principalele responsabilitati:
• Proiectare/instalare/programare tablouri automatizare, PCS, SIS, etc.
• Participare activa la montaj prin conducerea echipei de montaj si ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂realizarea efectiva a partilor cu grad ridicat de complexitate​​
• Project management.
• Gestionare in mod responsabil a relatiei cu beneficiarii lucrarilor.
• Rezolvare promptă a sarcinilor si implicare eficienta in initiativele companiei.
• Mentine relationarea cu clientii existenti, in conformitate cu politica si strategia companiei;
• Asigura fluxul informational si cooperarea cu partenerii, cautarea de noi oportunitati.
• Pana la urma poate ca nu este esential ce stii si ce ai facut. Important e sa iti doresti sa inveti si sa devii un profesionist desavarsit.

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• masina de serviciu, laptop, telefon;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante.

Company Description

Advanced Technical Solutions and Design membra a grupului austriac ATS-ABM, companie cu sediul in BUCURESTI
oferim o gama de servicii specializate de proiectare şi executie:
TABLOURI ELECTRICE DE DISTRIBUTIE SAU AUTOMATIZARE
INSTALATII ELECTRICE INDUSTRIALE
INSTALATII ELECTRICE CIVILE
SISTEME DE AUTOMATIZARE
SISTEME DETECTIE FOC SI GAZ
SISTEME DE SECURITATE

Published May 9, 2024 Updated May 30, 2024 Expires Jun 8, 2024
Similar jobs