Gratis

CUSTOMER SUPPORT- OPERATOR CALL CENTER (ENGLEZA)

SC MARKETING IDEAL SOLUTIONS
10 poziții

Candidatul Ideal

  • interviul si activitatea va avea loc exclusiv de la birou
  • studii superioare
  • cunoaşterea avansată a limbii engleze (scris, vorbit, citit)
  • atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
  • cunoştinţe avansate dе operare PC
  • bune abilităţi dе organizare a timpului, sarcinilor şi locului dе muncă;
  • capacitate dе a respecta termene limită;
  • capacitate dе multi - tasking.
  • experienta in domeniul call-center reprezinta un avantaj;
  • abilitati de coordonare, control si organizare a unei echipe;
  • atentie la detalii si capacitate de a evalua si a lua decizii prompte;

Descrierea jobului

  • să contacteze clienții alocați conform procedurilor și standardelor interne ale companiei;
  • pregateste rapoarte si monitorizeaza strategiile agreate, participand la ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈procesul de relationare cu clientii pentru solutionarea situatiilor semnalate de catre acestia;
  • ofera support clientilor interesati de serviciile oferite de companie
  • introducerea informatiilor primite de la clienti in aplicatia interna (se ofera training);
  • inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
  • indeplinirea targeturilor!
Oferim:
  • training de la A la Z pentru customer support si call center
  • locatia jobului este centrala (zona Piata Romana)
  • salariu fix incepand de la 3000 Ron + comisioane foarte atractive pana la 10.000 RON NET
  • bonus in functie de performanta ( castiguri de peste 1000 euro NET )
  • posibilitatea de a avansa foarte rapid
  • conditii de lucru foarte bune
  • evenimente saptamanale/lunare in cadrul companiei
  • PROGRAM DE LUCRU: L-V; 10:00 -> 19:00 (pauza de masa 1h).

Companie cu o experienta de peste 3 ani a carei activitate consta in servicii de marketing CALL CENTER si Customer support. Echipa tanara si dinamica, avand ca scop oferirea celor mai bune servicii tip customer support!
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024