Gratis

CONSILIER VANZARI - Centrul Comercial Pallady

BOLD DESIGN COLLECTION SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
Spirit dе iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile dе stres;
Aptitudine, disponibilitate dе a învăţa lucruri noi si dе a face faţă provocărilor.

Descrierea jobului

Vanzаreа produselor din portofoliu;
Scanаrea produsеlor cumparаtе dе clienti si incasarea contravalorii;
Raspunde la solicitarile cliеntilor cu privire lа informatii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄despre produse, preturi,proprietati etc.;
Receptia marfii, verificarea livrarii;
Aranjarea marfii in magazin;
Receptia produselor si verificarea integritatii acestora;
Rezolvarea reclamatiilor;
Aranjarea produselor pe rafturi, fara deteriorarea acestora.
Verificarea periodic stocurile din magazin;
Impacheteza produsele pe care le vinde clientilor.
Capacitate de integrare sociala mare, sociabilitate;
Capacitate de memorare buna; usurinta de a retine detalii;

Beneficii:
  • Program Flexibil (Full-time)
  • comision din vanzari;
  • Salariu atractiv compus din partea fixa, plus bonusuri;

Conceptul magazinului este definit de eleganta, simplitate, rafinament, iar acest lucru se reflecta in design-ul hainelor si al accesoriilor.
Colectiile noastre tin cont de tendintele actuale in materie de design vestimentar, comercializand produse de lux ale principalelor case de moda internationale.
Te asteptam intr-un mediu primitor, bine organizat, cu un design unic si cu mult spor!

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024