Gratis

Consilier Vanzari MAMAQUILLA

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara intr-un rol similar - reprezinta un avantaj
  • Nivel conversational de limba engleza;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Originalitate;
  • Capacitate de analiza;
  • Atras de zona produselor de lux.

Descrierea jobului

  • Reprezinti si promovezi brandurile italiene precum Coccinelle, Furla in locatia noastra din Mall AFI Cotroceni;
  • Consiliezi clientii cu privire ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀la produsele disponibile in magazin;
  • Discuti cu clientii si faci recomandari personalizate in conformitate cu nevoile acestora;
  • Te preocupi de crearea unor relatii de colaborare pe termen lung, esti atent la fidelizarea clientilor;
  • Esti responsabil de atingerea si depasirea planului de vanzari;
  • Lucrezi indeaproape cu Directorul de Magazin pentru crearea identitatii vizuale a magazinului.

Cine suntem: O companie cu aproape trei decenii de experienta in Travel Retail si Luxury Retail.
Ce ne recomanda: Un portofoliu impresionant de branduri premium in magazinele noastre: BestValue, CrewShop, MilitaryShop, Coccinelle, Furla, Mamaquilla.
Ce ne face unici: Suntem un nume de referinta in universul luxury prin intermediul magazinelor noastre high-end, dezvoltate exclusiv pentru a oferi experiente senzoriale exceptionale: Obsentum si Delirium.
De ce sa ne alegi: La MILLENIUM PRO DESIGN te vei alatura unei echipe de peste 300 de profesionisti care impartasesc o pasiune comuna pentru excelenta. Suntem dedicati sa oferim fiecarui membru al echipei noastre oportunitati de dezvoltare intr-un mediu in care potentialul tau nu doar ca va fi recunoscut, ci va fi si cultivat.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024