Gratis

CONSILIER SERVICE MECANICA - Punct de lucru PLOIESTI

SC SERVICE AUTO SERUS SRL

Candidatul Ideal

- Experienta intr-o pozitie similara - minim 2 ani;
- Studii superioare tehnice;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica, rezistenta la stres ;
- Foarte buna capacitate de organizare;
- Orientare catre atingerea obiectivelor;
- Cunostinte operare PC (MS Office nivel mediu-avansat);
- Avantaj cunostiinte DMS;
- Cunostinte limba engleza/franceza;
- Permis conducere categoria B.
- Constituie avantaj diploma Dacotech-Cotech

Descrierea jobului

- Programeaza vehiculele in atelier in vederea asigurarii unei incarcari optime;
- Asigura o comunicare eficienta cu clientul in toate etapele derularii reparatiei, de la receptia pana la restituirea vehiculului;
- Monitorizeaza evolutia lucrarilor si informeaza clientul;
- Intocmeste devizele de reparatii;
- Identifica piesele necesare si codifica lucrarile efectuate;
- Asigura o buna relatie cu clientii, promovand imaginea firmei.

Suntem o companie cu o traditie de 30 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie. Punctul de lucru se afla langa Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiești.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024