Gratis

CONSILIER SERVICE - TINICHIGERIE

AUTEC AUTOTECHNIK SRL - TG JIU

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare in domeniul auto;
- Experienta in domeniul tinichigerie – vopsitorie de minim 2 ani;
- Operare program AUDATEX;
- Orientare către client;
- Abilităţi de comunicare, negociere şi coordonare;
- Organizare, dinamism, atenţie şi loialitate;
- Abilitatea de a se adapta la schimbare şi de a-şi imbunatati performanţele personale;
- Cunostinţe de limba engleză;
- Cunoştinţe de operare pe calculator – MS Office;
- Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- consilierea clienţilor in relatia cu asiguratorii;
- programarea lucrarilor si stabilirea termenului de reparatie al autovehiculelor;
- intocmirea contractelor de reparatie;
- verificarea executarii tuturor lucrarilor convenite cu clientul;
- preluarea si predarea autovehiculului si a documentele aferente la inceputul, respectiv la finalul lucrarii de la / catre client;
- asigură menţinerea şi creşterea standardelor de calitate impuse de catre importator;
- participarea la efectuarea inventarelor anuale sau atunci când conducerea companiei solicită prezenţa sa;

BENEFICII: Salariu motivant.

SC AUTEC AUTOTECHNIK SRL este dealer Skoda, a fost infiintata in 1999 si activeaza in prezent in 3 centre din tara: Pitesti, Craiova si Tg. Jiu
www.autec.ro
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024