Gratis

BUSINESS SALES MANAGER FARMER/HUNTER

ORANGE BUSINESS
5 poziții

Candidatul Ideal

Cautam profesionisti pasionati de vanzari, cu experienta in domeniul telco (vodafone/orange/telekom) dar nu numai, care vor sa se alature unui proiect de succes business to business. Colaborarea se face pe una din variantele srl/pfa/pfi

Te asteptam in echipa noastra daca:
- Intelegi ca esti singurul responsabil pentru veniturile tale si nu iti place sa te multumesti cu un salariu fix;
- Ai orientare catre rezultate si capacitatea de a lucra cu obiective specifice;
- Ai capacitatea de a construi si mentine relatii de incredere cu clientii;
- Ai abilitati excelente de comunicare si negociere

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- Incentive lunar de 500 euro + tva fara conditionare de rezultate;
- O baza de 500 de clienti Orange cu un potential foarte mare de upsell;
- Comision lunar in functie de vanzari si performanta;
- Cea mai buna grila de comisionare din domeniu;
- Laptop / telefon mobil de serviciu;
- Suport training si suport backoffice;
- Know-how ul pentru un business de succes;
- Un mediu de business placut orientat catre rezultate;
- Programul de lucru este de 4 zile pe saptamana (L-J) iar vineri homeoffice pana la ora 12:00

Responsabilitati principale:
- Gestionarea relatiilor cu clientii business in scopul de a creste vanzarile Orange Romania;
- Gestionarea bazei de date alocata si atragerea de noi clienti;
- Identificarea oportunitati de vanzare si negocierea contractelor;
- Promovarea produselor, ofertelor si serviciilor Orange Romania catre potentialii clienti;
- Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare.

Descrierea companiei

Descrierea Companiei:
Brandbe este partener Business al Orange Romania Communications si este o companie in plina dezvoltare infiintata in 2011, ce are in spate un management cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor, negocierii, managementului de conturi si management de portofoliu.
Tinand cont de contextul economic prezent, de saturatia pietei pentru foarte multe domenii de activitate, de concurenta acerba, orientarea spre client si catre solutii devine un element definitoriu in decizia de cumparare si in a oferi clientilor o experienta placuta.

Publicat 1 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 31 Mai 2024