Gratis

Agent Vanzari

POLIALFA SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de coleg in cadrul departamentului Vanzari!
Daca iti place sa relationezi cu potentiali clienti, sa gasesti cai inovative prin care sa acoperi nevoile beneficiarilor, sa reprezinti cu mandrie un brand romanesc, sa iti controlezi programul de lucru si sa calatoresti, esti binevenit!

Descrierea jobului

Cautam un agent de vanzari / Director zonal de vanzari pentru:
- cultivarea relatiilor cu beneficiarii actuali si cu potentiali clienti
- cautarea de noi oportunitati de dezvoltare si potentiale contracte
- cresterea cunoasterii brandului POLIALFA la nivelul tarii
- participarea la expozitii, simpozioane, seminarii, traininguri
Printre responsabilitati enumeram:
- intemeiere relatii noi si identificare lead-uri
- vizite de marketing, sustineri oferte, negocieri, contractare etc
- utilizare si actualizare sistem CRM
- intalniri periodice cu management-ul pentru stabilire program si tactica
- marketing online, email si telefon
- urmarire proiecte de la ofertare, la livrare, montaj si PIF (one person relationship)
Beneficiile principale:
- salariu fix
- comision din vanzari
- Auto, laptop, telefon la dispozitie
- Training tehnic specializat

POLIALFA este o companie romaneasca specializata in tratarea si monitorizarea aerului uzat industrial. Cu proiecte active in toata tara, echipa noastra este in continua crestere. Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati pagina noastra web www.polialfa.ro

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024