Gratis

Agent vanzari

LAMAHAR SRL

Candidatul Ideal

CERINȚE:

- abilități de negociere cu succes și de comunicare eficientă;
- dezvoltarea alături de noi pe termen lung;
- deținerea unui permis de conducere cat. B;
- locuința într-o zona de 100 de km de la Brăila.

AVANTAJE:

- experiență în domeniu;
- cunoașterea limbii engleze.

BENEFICIILE JOBULUI:

- pachet salarial atractiv, fix și bonus lunar de performanță;
- mașină de serviciu, telefon/tablet/laptop.

Salariul oferit se modifică în raport de experiență în domeniu.
Așteptăm CV-urile cu fotografie recentă la adresa noastră de email: office@lamahar.ro.

Descrierea jobului

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

- promovarea și vânzarea produselor comercializate de noi
- monitorizarea concurenței în zona ta de acoperire;
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂identificarea și atragerea potențialilor clienți;
- dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienți alocați;
- deplasarea zilnică la clienții din zona alocată;
- atingerea obiectivelor de vânzări stabilite;
- raportarea săptămânală a activității desfășurate.

Societatea LAMAHAR SRL este unul dintre cei mai importanti distribuitori de anvelope si camere de aer din Romania prin activitatea sa de import-export, detinand peste 15.000 de produse pe stoc. Produsele societatii noastre se adreseaza atat partenerilor comerciali, cat si consumatorilor finali. Prin gama noastra de produse stam la dispozitie pentru a gasi solutii variate si personalizate care sa corespunda cat mai bine nevoilor clientilor nostri.

Firma a fost înfiintata in 1994 si are sediul principal in satul Lupeni, (langa Odorheiu Secuiesc) din judetul Harghita. Societatea a deschis un punct de lucru in Braila cu un depozit local de 500 m2.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024