Gratis

Agent vanzari-Van sales

ELION IMPORT EXPORT SRL

Descrierea jobului

Fabrica de inghetata Elion angajeaza Agent vanzari-Van sales pe zona Bucuresti, Ialomita si Constanta
SALARIU INTRE 3000-5500 RON NET
Candidatul Ideal
  • Studii medii/superioare
  • Experienţa pe o poziţie similară.
  • Abilitati dе comunicare, atitudine pozitiva, initiativa, orientat spre rezultate.
  • Permis dе conducere categoria B, (minim 1 an vechime)

Tu vei fi principala persoana de contact intre Compania ELION si magazinele locale.

Descrierea companiei

Fabrica de înghețată ELION - Constanta
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024