Gratis

Agent Vanzari

ABDAS TORR S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

- abilitati de comunicare peste medie
- capacitate de influentare
- aspect fizic placut si ingrijit
- permis categoria B

Descrierea jobului

Activitatea consta in promovarea si plasarea spre inchiriere a aparatelor profesionale de parfumare destinate spatiilor comeciale de tip restaurant, hotel, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cladire de birouri, sala de sport, cazino etc.
Programul este flexibil, iar beneficiile sunt exclusiv financiare, mult peste media din piata.
Lucram cu PFA sau SRL, dupa perioada de proba.
Daca iesi pe teren minim 4 ore pe zi, garantam un venit de cel putin 7000 de lei/luna pentru un vanzator mediu.
Vanzarea este una usoara, nu ai nevoie de argumente ca sa convingi potentialul client sa semneze un contract, ci doar sa testeze timp de o saptamana, gratuit, aparatul de parfumare, dupa care in peste 60% din cazuri, clientul doreste sa continue. Este cea mai usoara vanzare din lume! Nu trebuie decat sa iesi pe teren si banii vin de la sine.
Plata se face la fiecare contract semnat, pe loc, plus o cota parte din abonamentul platit de client, lunar.

Elixir Mistic este compania care plaseaza pe piata din Romania aparate profesionale de parfumare pentru spatiile comerciale, ca o extindere a companiei mama EL DIVINO, cu experienta de 19 ani in productia de parfumuri de top.
Ne aflam acum intr-o conjunctura unica datorita faptului ca pe de o parte piata este virgina pentru acest tip de serviciu, iar pe de alta parte, publicul larg are o mare deschidere si intelegere a importantei marketingului olfactiv.
Cresterea fulminanta pe care am cunoscut-o in capitala in ultimele 12 luni ne dorim sa o reproducem la nivel national cu ajutorul unor oameni onesti, muncitori si dornici de afirmare profesionala dublata de castiguri pe masura.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024