Gratis

Agent Vanzari / Consultant Vanzari

ROYAL CLEANING SYSTEM S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in vanzari?
Esti pasionat de interactiunea cu oamenii si ai abilitati excelente de comunicare? Ei bine, noi suntem in cautarea ta!
Cerintele noastre:
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a atinge obiectivele de vanzare.
  • Flexibilitate si adaptabilitate intr-un mediu dinamic.
  • Abilitati bune de organizare si gestionare a timpului.
  • Permis de conducere categoria B obligatoriu!

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:
  • Promovezi si vinzi produsele noastre printr-o interactiune plina de energie cu clientii.
  • Identifici si dezvolti noi oportunitati de vanzare prin construirea si mentinerea relatiilor cu clientii nostri.
  • Iti depasesti constant obiectivele de vanzare pentru a contribui la succesul echipei noastre.

Ce oferim:
  • Un pachet salarial atractiv, inclusiv comisioane si bonusuri pentru performante.
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic si plin de provocari.
  • Dezvoltare personala si profesionala sustinuta.
  • Sansa de a face parte dintr-o companie cu o reputatie solida in domeniul vanzarilor .
  • Team building-uri gratuite in tara si peste hotare.
Daca esti pregatit sa iti incepi sau sa iti continui cariera in vanzari si sa te alaturi unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tau! Te asteptam cu nerabdare sa facem cunostinta!

Suntem o companie de marketing, vanzari si distributie activa pe piata internationala din 1987 , cu distribuitori autorizati in peste 55 de tari la nivel mondial.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024