Gratis

Consilier Vanzari / Asistent Manager

TODAY FURNITURE S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam sa ne extindem echipa cu Reprezentanti de Vanzari / Asistenti Manager. Suntem deschisi atat candidatilor la inceput de cariera, cat si celor experimentati. Ideal, candidatii vor avea o afinitate pentru industria mobilierului la comanda si un interes in a oferi consultanta clientilor nostri valorosi. Rolul necesita o persoana cu abilitati excelente de organizare, atentie la detalii, spirit de echipa, o buna gestionare a timpului, cu atitudine proactiva si dorinta de a invata.
  • ⁠Experienta in vanzari constituie un avantaj, in special in domeniul mobilei;
  • Acuratete, calitate si rapiditate in efectuarea sarcinilor;
  • Atentie sporita la detalii;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de operare pe calculator - Word, Excel;
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Oferirea de consultanta clientilor pentru alegerea celor mai potrivite solutii de vopsitorie;
  • Gestiunea si finalizarea vanzarilor;
  • Suport in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀gestionarea zilnica a activitatilor manageriale, rapoarte si documentatie;
  • Planificarea si coordonarea intalnirilor;
  • Participarea la activitati administrative si organizatorice;

Beneficii:
  • Salariu competitiv incepand de la 2200 lei, plus bonusuri din vanzari;
  • Oportunitati de formare profesionala si dezvoltare in cadrul companiei;
  • Un mediu de lucru dinamic si suportiv;

Descrierea companiei

Despre Furniture Factory
Situata in cartierul Militari, langa Metrou Preciziei, pe Strada Preciziei, nr 11, Hala 10-12, Sector 6, Furniture Factory a crescut rapid, devenind un nume recunoscut pe piata de mobila din Romania.

Misiunea Noastra
La Furniture Factory, misiunea noastra este sa aducem in casele oamenilor piese de mobilier care nu doar ca imbunatatesc estetica spatiului, dar si calitatea vietii prin designul functional si inovator. Ne mandrim cu utilizarea materialelor de inalta calitate si cu abordarea noastra personalizata in fiecare proiect, asigurandu-ne ca fiecare piesa de mobilier reflecta personalitatea si nevoile clientului.

Cultura Noastra
Credem ca succesul nostru se datoreaza echipei noastre dedicate si talentate. La Furniture Factory, promovam un mediu de lucru inclusiv, unde fiecare membru este incurajat sa isi exprime ideile, sa inoveze si sa creasca profesional. Valorizam creativitatea, munca in echipa si angajamentul fata de excelenta, iar aceste principii stau la baza culturii noastre organizationale.

De Ce Sa Te Alaturi Echipei Noastre?
Alaturandu-te echipei Furniture Factory, vei face parte dintr-o companie in plina expansiune, cu oportunitati ample de dezvoltare profesionala si personala. Oferim un mediu de lucru stimulant, unde ideile noi sunt intotdeauna binevenite, si sustinem inovatia si dezvoltarea abilitatilor prin programe de formare si mentorat.

Cautam Talente
Suntem in cautare de colegi pasionati, creativi si dedicati, care sa se alature misiunii noastre de a oferi mobilier de exceptie clientilor nostri. Daca esti interesat sa contribui la crearea unor spatii de viata inspirationale si sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa ne contactezi.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024