Gratis

Agent imobiliar

ANDROMEDA SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Compania RE/MAX este in cautare de persoane hotarate sa inceapa sa isi dezvolte cariera in domeniul imobiliar, in cadrul biroului RE/MAX Area Experts din Craiov si Brasov.

De ce ai vrea sa evoluezi in imobiliare?

Pentru ca:
  • Este un domeniu care acopera o nevoie de baza a societatii;
  • Romania este tara cu cea mai mare pondere de proprietari din Europa;
  • In imobiliare sunt cele mai mari volume de vanzari si deci si cele mai mari comisioane generate;
  • Indiferent de situatia economica generala, mereu vor fi oameni care vor vrea sa vanda sau sa cumpere;
  • Nu ai nevoie de calificare sau de experienta anterioara in imobiliare, suntem aici sa iti oferim tot suportul necesar, instrumentele si informatiile care sa te ajute sa poti deveni un profesionist in domeniu.

Asadar, intrebarea este “De ce nu?”

Ce ai avea de pierdut?
O ora din viata ta.
Ce ai avea de castigat?

Informatii despre domeniul de care vom avea nevoie cel putin o data in viata, fiecare dintre noi.

Descrierea jobului

Te invitam sa ne contactezi daca indeplinesti criteriile obligatorii de mai jos:

1. Locuiesti in orasul Craiova / Brasov ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈sau in localitatile apropriate,
2. Dispui de autoturism personal pentru a-ti facilita munca in teren,
3. Esti dispus sa iti aloci 100% din timpul tau acestei cariere.
4. Esti interesat sa investesti in educatia ta, ca sa te dezvolti personal si profesional,
5. Iti doresti sa ai venituri considerabile, direct proportionale cu munca depusa, dar sa iti si poti organiza agenda astfel incat sa iti poti rezolva chestiunile personale in functie de nevoile tale.

Ce iti oferim?

1. Practic, iti oferim suportul, informatiile si instrumentele necesare astfel incat sa ai cea mai mica sansa de a esua si cea mai mare oportunitate de a avea succes.
2. Procent motivant de comision in functie de tranzactiile efectuate.
3. Acces nelimitat la platforma online cu sute de ore de training in vanzari, marketing, time management, business etc.
4. Acces la instrumente de tehnologie de ultima ora pentru a putea performa.
5. Anual vei participa la Convenia Nationala RE/MAX, cel mai amplu eveniment de imobiliare din Romania.
6. Sesiuni de coaching saptamanal pentru a te ajuta sa iti dezvolti abilitatile necesare pentru a avea success.
7. Acces la cea mai mare baza de date pentru imobiliare, din Romania.
8. Apartenenta la cea mai mare retea de agenti imobiliari din Romania si din lume.
9. Cultura companiei in care promovam comunicarea, colaborarea si performanta echipei.
10. Brand recunoscut la nivel national care iti va aduce recunoastere si clienti din prima luna,
11. Know how de succes testat la nivel national si international.

Descrierea companiei

De când avem nevoie? Cât mai repede!

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea din punctele de mai sus, contacteaza-ne!

Trimite-ne un CV si/sau un mesaj și răspunde la următoarea întrebare: De ce îți dorești sa fii consultant in imobiliare RE/MAX?

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024