Gratis

Agent Imobiliar | Neocasa

NEOCASA SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te unei echipe in care performanta este rasplatita.

Echipa Neocasa este formata din oameni , perseverenti si pasionati de ceea ce fac.

Alatura-te echipei noastre daca:
-doresti sa evoluezi continuu;
-vrei ca devotamentul si ambitia muncii tale sa se reflecte in castigurile lunare;
-ai bune abilitati de comunicare, prezentare si esti o fire sociabila;
-esti organizat si adeptul lucrului bine facut;

Descrierea jobului

Ca agent imobiliar este nevoie sa fii constant implicat, atent si determinat in a satisface nevoile clientilor.
La Neocasa sustinem ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀evolutia constanta a echipei noastre, oferind suportul necesar atingerii obiectivelor propuse. Lipsa de experienta nu a fost si nu este un impediment, atata vreme cat esti dispus sa inveti si sa aplici cunostintele dobandite.
Este o cariera dinamica, in care rutina nu-si are locul si implica deplasari pe teren, interactiune umana.

Responsabilitati:
- atitudine proactiva in identificarea proprietatilor imobiliare pretabile portofoliului Neocasa
- preluarea cererilor clientilor si solutionarea acestora pe baza nevoilor identificate;
-abordare si atitudine profesionala in consultanta oferita clientilor, ajutandu-i, astfel, sa ia cele mai bune decizii
-implicarea pe tot parcursul procesului de tranzactionare.

Beneficii:
-dobandirea unui know-how variat (tactici de vanzare, negociere, comunicare, marketing etc.)
-sistem de trepte in cariera ce faciliteaza posibilitatea de avansare profesionala; posibilitatea formarii propriei echipe :
-acces la o baza de date cu peste 10.000 de proprietati

Neocasa este un brand construit in peste 25 de ani de activitate si continuitate.
Pentru ca in mod real suntem buni in ceea ce facem, stim cum functioneaza piata si in momentele de varf, si in momentele de criza. De fiecare data am oferit cele mai bune solutii imobiliare, construind o reputatie concretizata in recomandari si clienti care revin la noi cu incredere.

Va asteptam la sediul nostru din Piata Victoriei sa ne cunoastem!

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024