New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

MADRUGADA ALUMINIU
1 position
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Cerinţe necesare ocupării postului:
- Studii superioare – de preferat tehnice sau economice.
- Persoană tânără, dinamică, flexibilă.

Aptitudini privind ocuparea postului:
- Cunoştinţele în domeniul tâmplăriei din PVC sau din Aluminiu, precum si experienta in utilizarea de programe de ofertare de tamplarie PVC sau Aluminiu sau de programe de proiectare in constructii reprezinta un atuu
- Cunoasterea uneia sau mai multor limbi straine constituie un mare avantaj: engleza, germana, italiana, franceza
- Cunoştinţe de operare PC: Ms Office
- Flexibilitate, excelente abilitaţi de comunicare şi de lucru în echipă

Job Description

Responsabilităţi:
- Realizeaza oferte de pret in software-ul specific
- Lanseaza comezile in executie
- Urmareste stadiul comenzilor pana la finalizarea si livrarea acestora
- Urmareste situatia financiara a fiecarei comenzi.
- Mentine si gestioneaza relatia cu clientii
- Comunica si colaboreaza cu departamentele financiar – contabil, productie si livrari referitor la comenzile acestor clienti.

​Se oferă:
- Pachet salarial: în funcţie de experienţa si abilitatile candidatului, cu posibilitate de negociere ulterioara.
- Mediu de lucru tânăr şi atractiv
- Condiţii moderne de muncă
Published Apr 15, 2024 Updated May 13, 2024 Expires May 15, 2024