Publicat 08 Feb 2017 | Reactualizat 08 Mar 2017 | Expiră 12 Mar 2017

SUPERJOB IN GRECIA IN RESORTURI DE 5*

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SELECTAM FETE SI BAIETI, VARSTA MIN. 18 ANI, VORBITORI DE ENGLEZA-CONVERSATIONAL, PREZENTABILI - CU ASPECT PLACUT/INGRIJIT, CU BUNE ABILITATI DE COMUNICARE.

Descrierea jobului

RESTAURANT: WAITER A -700Euro
RESTAURANT: ASST.WAITER -650Euro
BAR: BAR WAITER-700Euro
BUFFET RUNNER- 650Euro
DISH WASHER-600Euro
BELL BOY- 700Euro
MAID- 700Euro

Angajatorul accepta la interviu si persoane fara calificare sau cu nivel incepator engleza, dar cu salariul minim de intrare 600-650Euro.
Durata contract: APRILIE - OCTOMBRIE.
Se ofera: cazarea(in cam. 2 persoane), masa(3/zi), asigurare medicala, bilet de avion la terminarea contractului.
Acceptam si cupluri sau rude de diferite grade, prieteni.

Fima noastra are ca obiect de activitate SELECTIA SI PLASAREA de FORTA DE MUNCA IN STRAINATATE, activeaza din anul 2003, si avem colaborari cu diferiti parteneri straini din Grecia si Cipru - lanturi Hoteliere, precum si o firma cu vase de croaziera.
Daca doriti sa munciti in strainatate cu noi va veti gasi un job.

Expirat

SUPERJOB IN GRECIA IN RESORTURI DE 5*  -  ROMARINA SRL