Publicat 29 Oct 2018 | Reactualizat 26 Nov 2018 | Expiră 29 Nov 2018

Responsabil control calitate pentru sondaje de opinie

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
•experienţă ca operator de interviu atât la telefon cât şi faţă în faţă;
•Abilități operare calculator (Microsoft Word, Excel) - nivel de bază;
•onestitate;
•seriozitate;
•capacitatea de analiză a informațiilor;
•atenție la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:

•verificarea chestionarelor;
•respingerea chestionarelor sub standardul de calitate minim;
•comunicarea către operator a problemelor depistate şi reinstruirea când este cazul;
•instruirea operatorilor;

Ofertă:
Venit net 2000 RON format din salariu şi tichete de masă (15 RON/zi lucrată);
Card de servicii medicale;
Concediu anual de odihnă de 20 de zile lucrătoare.
Posibilitatea de a primi bonus de performanţă la decizia managerului, pentru lucru intens sau/şi contribuţie la realizările firmei.
Posibilități de promovare, după primul an, la venit de 2500 lei pe lună, pe lângă posibilitatea de a primi bonus de performanţă.

We are a dynamic market research company that has been specializing in the Romanian market since 1992.

Our main clients are active in various areas encompassing fast moving consumer goods, financial services, telecommunications, automotive, pharmaceuticals, media, construction, non-governmental organizations etc.

Through our affiliations to industry associations such as ESOMAR, Global Market Research and The Qualitative Research Consultants Association we ensure constant exchange of research experience with professionals world-wide.

Expirat
Responsabil control calitate pentru sondaje de opinie  -  Mercury Research