REPREZENTANT MEDICAL-VANZARI

SC MEDAIR OXYGEN SOLUTION SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Medair are 3 posturi disponibile pentru persoane cu domiciliu stabil in orasele:
- Buzau
- Bacau
- Brasov

-bune abilitati de comunicare si negociere;
​-bune abilitati de planificare si organizare;
​-cunostinte de operare pc (Word,Excel,PowerPoint);
​-permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasare;
​-orientare catre rezultate,capacitatea de a asimila noi informatii;
​-capacitatea de a mentine bune relatii cu colaboratorii si clientii companiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-promovarea si vanzarea produselor comercializate de companie;
​-promovarea imaginii companiei catre medici si alte cadre medicale din institutii publice sau private conform planului de marketing si vanzari stabilit;
​-implementarea strategiilor comerciale in colaborare cu superiorul direct;
-realizarea obiectivelor individuale si ale companiei;
​-crearea unei bune relatii cu colaboratorii,mentinerea si dezvoltarea acesteia;
​-participarea la evenimente,congrese simpozioane;
​-participarea la traininguri specifice activitatii desfasurate;
-intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata;

Beneficii:
​-posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua expansiune;
​-pachet salarial motivant format din parte fixa si multiple bonusuri;
​-posibilitati reale si rapide de promovare pe baza rezultatelor;
​-masina, telefon si laptop de serviciu.

Medair este o companie cu capital integral romanesc, care activeaza in piata de dispozitive medicale. Compania noastra furnizeaza dispozitive medicale in domeniul tulburarilor de respiratie. Oferim clientilor nostri dispozitive de inalta calitate avand colaborari cu producatori recunoscuti la nivel mondial.In prezent, Medair ofera servicii pentru pacientii cu afectiuni respiratorii din intreaga tara cu ajutorul reprezentantilor zonali.
Misiunea noastra este aceea de a fi o echipa responsabila, in permanenta perfectionare astfel incat sa reprezentam cu mandrie brand-ul Medair, o familie care se dedica zilnic furnizarii de servicii la cele mai inalte standarde pentru pacientii nostri dar si colaborarilor cu cei mai buni medici specialisti din domeniu.

Publicat 27 Ian. 2023 Reactualizat 24 Febr. 2023 Expiră 26 Febr. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.