Publicat 18 Nov 2016 | Reactualizat 16 Dec 2016 | Expiră 20 Dec 2016

Monitor Eficacitate Operationala

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite (economice /tehnice de preferat)
3-5 ani experienta ca manager de proiect (in orice domeniu) sau implicarea in diverse proiecte
Cunostinte avansate Microsoft Office
Cunostinte avansate de limba engleza (conditie obligatorie)
Gandire startegica, leadership, orientare spre dezvoltarea oamenilor, experienta in gestiunea complexitatii,comunicare eficienta, integritate, calitati pedagogice, proactivitate
Permis de conducere cat. B (conditie obligatorie)
Disponibilitate pentru calatorii in tara ,70% din timpul de lucru (conditie obligatorie)

Descrierea jobului

Se implica activ in realizarea proiectelor la nivel de magazine
Formeaza managerii de raion si echipele de lucratori comerciali pentru insusirea principiilor de eficacitate operationala
Anima echipele si asigura implementarea etapelor de proiect respectand termenele stabilite
Gestioneaza discrepantele sau abaterile de la planul initial, propune solutii
Efectueaza deplasarile cu masina de serviciu

Beneficii:
Pachet atractiv de beneficii
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic si motivant

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 16 tari, cu peste 900 hipermarketuri  si aproape  330.000 de angajati.

Auchan Retail detine  si alte canale de cumparaturi: supermarketuri, proximitate  si comert  online.

Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri  si 11.000 de angajati.

Suntem comercianti indrazneti! Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul  direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul www. auchan.ro, sectiunea Cariera.

Expirat
Monitor Eficacitate Operationala  -  AUCHAN ROMANIA S.A.