Manipulant Bagaje Aeroport Germania Salariu 1700-2500 € NET

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1700 - 2500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe de limba germană la nivel A2 , care pot fi dobândite și într-un curs accelerat (plătit de noi) sau de limba engleză la nivel mediu B1 obligatoriu.
  • Dacă știi deja limba germană la nivel A2 primești un bonus de 500 de Euro
  • Cazier judiciar curat , fără antecedente;
  • Permis de conducere cat. B obligatoriu;
  • Pregătit pentru munca în schimburi;
  • Stare bună de sănătate si rezistență fizică.

Descrierea jobului

Locația job-ului : Germania – Frankfurt , Berlin , München

Interviurile au loc de luni până vineri , între orele 10.00 – 17.00 , la sediul firmei Allemann Recruitment , str. Av. Iliescu Teodor nr.1 , et.1 , ap.1 , interfon 01 , Sector 1 , București.

Contact:

www.allemann.ro
contact@allemann.ro
0724052525

Responsabilități:

  • Incărcarea și descărcarea bagajelor din / în aeronave;
  • Luarea bagajelor de pe banda de bagaje;
  • Codarea și distribuirea bagajelor;
  • Sortarea bagajelor;
  • Fixarea și asigurarea bagajelor;
  • Conducerea și operarea echipamentelor și vehiculelor de manipulare

Salariu: între 1700-2500 € NET ( în mână) / lună, în funcție de ture și orele lucrate.

Cazare: Pentru primele 6 luni contribuim cu 300 Euro / lună pentru chirie sau îți asigurăm noi cazarea.

Bonusuri:
  • dacă ai experiență cel puțin 1 an în domeniu - 1000 Euro
  • dacă știi limba germană la nivel A2 - 500 Euro
  • curs limba germană gratuit
  • în primele 6 luni - 300 Euro / luna pentru chirie.

Transport: transferul din Romania în Germania este gratuit.

Descrierea companiei

Salut !

Noi suntem Allemann Recruitment și avem nevoie de tine !
Vrei un loc de muncă în Germania ?
Te ajutăm noi !
Suntem o firmă de recrutare de forță de muncă pentru Germania . Mai exact , intermediem fără nicio taxă sau comision , contracte de muncă legale , semnate cu angajatorul din Germania .
Iți oferim consiliere și îndrumare gratuită pe toată durata colaborării.

Good Job Good Life ! :)
Publicat 25 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 24 Aug. 2022