Publicat 20 Ian 2020 | Expiră 20 Feb 2020

Internship plătit HR (part-time)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare în curs (licență/ master)
Disponibilitate de a lucra part- time (4h/ 6h zilnic)
Cunoștințe MS Office
Limba engleză - mediu/ avansat
Persoană serioasă, organizată, cu abilități de comunicare

Descrierea jobului

Căutăm un coleg/ă care să ne sprijine în activitățile de zi cu zi, mai precis:
- contactare candidați
- participare, ulterior susținere de interviuri
- actualizare permanentă a bazei de date cu candidați
- sprijin administrativ pe partea de training-uri
- îndosariere, scanare și arhivare documente

Oferim:
- colegi faini și voie bună :)
- salariu + tichete de 15 Ron
- diverse beneficii (7card, Bookster, reduceri la parteneri)
- transport
- acces la cantina companiei

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Expirat
Internship plătit HR (part-time)  -  CONTITECH ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles