Publicat 14 Nov 2018 | Reactualizat 28 Nov 2018 | Expiră 01 Dec 2018

Ghid de turism

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte minime
- Atestat ghid de turism
- Permis de conducere categoria B cu minim 3 ani experienta recenta
- Limba Engleza nivel avansat (cunoasterea altei limbi straine reprezinta un avantaj)
- Usurinta in utilizarea calculatorului (Email, Office, Web, etc)

Descrierea jobului

Noul nostru coleg va insoti turistii straini in cadrul excursiilor organizate de agentie. Suntem in cautarea unei persoane simpatice, prietenoase, deschise si cu o dorinta reala de a-si prezenta tara si de a oferi servicii peste asteptari.

Atributii principale:
- Asigura clientilor servicii de ghidaj in limba Engleza si transport
- Emite documente de plata si face incasari
- Raporteaza periodic asupra activitatii efectuate
- Preia si intretine cu atentie mijlocul de transport pus la dispozitie

Ce oferim:
- Salariu fix si comision
- Atmosfera destinsa si stimulanta

Beneficiind de o experienta de 10 ani, compania TravelMaker ofera servicii de calitate superioara turistilor straini care viziteaza Romania. Suntem o echipa mica, dar in plina dezvoltare. Suntem pasionati si mandri de ceea ce facem. Avem mereu loc in echipa noastra pentru colegi entuziasti, ambitiosi, inventivi, veseli si cu bun simt.

Expirat
Ghid de turism  -  TravelMaker