Publicat 19 Ian 2017 | Reactualizat 19 Feb 2017 | Expiră 20 Feb 2017

CUSTOMER CARE, ITALIANA SI ENGLEZA, 3000 RON NET, 42 ZILE CONCEDIU, TICHETE DE MASA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

FSP Global Diviziunea Sirio caută persoane cu experiență în munca de Call Center, Customer Support Telefonic sau Help Desk, cunoscătoare de Italiană și Engleză (ambele limbi sunt obligatorii la un nivel avansat), cu abilitati de operare a PC-ului și de comunicare dispuse să lucreze în ture (incluzând ture de zi, ture de noapte, week-end, sarbatori legale).

Shift-uri:

Turele de noapte 8 sau 10 nopti pe luna.

Turele de zi lucratoare sunt de 8 ore cuprinse in intervalele orare de la 8 la orele 22.

Turele de noapte sunt de 10 ore (22:00 - 08:00)

Turele de weekend si festivitate sunt:
08:00 - 16:00 sau 14:00 - 22:00 sau 08:00 - 18:00 sau 18:00 - 22:00

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, full time, 40 de ore pe săptămână.

- Cunostinte avansate de Italiana si Engleza
- Optime abilitati de comunicare si relationare cu clientii si colegii
- Bune cunostinte operare calculator
- Experienta si autonomie

Buna cunoaștere a ambelor limbi, italiană și engleză, reprezintă o condiție obligatorie fundamentală. Vă rugăm să aplicați doar dacă cunoașteți bine ambele limbi.

Descrierea jobului

Job 1: 10 nopti pe luna + shift-uri de zi, total 40 ore pe saptamana
salar 3000 RON net + bonuri de masa

Job 2: 8 nopti pe luna + shift-uri de zi, total 40 ore pe saptamana
salar 2500 RON net + bonuri de masa

- Customer care 24/7
- Trouble ticket processing (help desk)

Beneficii:

- 42 de zile de concediu de odihna
- Bonuri de masa
- Asigurare medicala privata
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mediu de lucru placut si dinamic
- Stabilitate locului de munca
- Training si formare profesionala constanta
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala
- Accesibilitate maxima la locul de munca, birourile fiind pozitionate in centrul orasului Cluj-Napoca
- Parcare privata pentru autovehicule

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

RO – Pentru limba română site-ul nostru este: www.fspglobal.ro
EN – For english language our website is: www.fspglobal.eu
IT – Per la lingua italiana il nostro sito internet è il seguente: www.fspglobal.com
HU – A magyar nyelven a következő weboldalon: www.fspglobal.hu

Expirat
CUSTOMER CARE, ITALIANA SI ENGLEZA, 3000 RON NET, 42 ZILE CONCEDIU, TICHETE DE MASA  -  FSP GLOBAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles