Avocat stagiar / Jurist

Oraș de lucru
Departamente
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cabinet Individual - Radu Plesca (specializat in Drept Comercial, Drept Administrativ, Imigrari) se afla in cautarea unui colaborator stagiar, admis in Baroul Bucuresti in anii 2020-2021

CONDITII :
- permis de conducere (nu e obligatoriu, dar prezinta avantaj)
- limba engleza (scris si vorbit, nivel cel putin mediu)
- persoana rezistenta la stres, atenta la detalii, perseverenta
- au prioritate persoanele care sunt avocati stagiari, dar suntem deschisi in a colabora si cu juristi/consilieri juridici

Descrierea jobului

- Munca de birou in ramurile mentionate anterior
- Munca de teren care va consta in diverse deplasari in interes de serviciu la anumite institutii ale statului

- Cabinet Individual - Radu Plesca este specializat in Drept Comercial, Drept Administrativ, Imigrari.
- Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de mail "avocat.catalingaina@gmail.com"
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos