Publicat 07 Mai 2015 | Reactualizat 04 Iun 2015 | Expiră 08 Iun 2015

Administrator Software Billing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii superioare tehnice ;
•Cunoștințe solide in lucrul cu Microsoft SQL Server, SSRS, SSAS;
•Experiența in JAVA (EE, Servlet, Axis), .Net Framework, Perl, PHP, C, C++,C# constituie un avantaj;
•Cunoștințe de baza in administrarea sistemelor de operare Windows Server, Linux(bash scripting);
•Cunoștințe de limba engleza;

Descrierea jobului

•Dezvoltarea si integrarea de module noi in aplicațiile existente de facturare servicii voce si antifraudă interoperatori;
•Design rapoarte si data mining/data warehouse/olap pe SSRS 2008/2012 respectiv SSAS 2008/2012;
•Optimizarea performatelor aplicațiilor de facturare, optimizare proceduri TSQL;
•Rezolvarea problemelor operaționale apărute in modulele de facturare, raportare, antifraudă (NRTDE).

RCS & RDS este o companie romanesca rezultata in urma fuziunii in august 2005 intre Romania Cable Systems si Romania Data Systems. Compania este cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii avand peste 90 de puncte de lucru in Romania, Ungaria si Slovacia. Peste 1.000.000 de clienti beneficiaza de serviciile de televiziune prin cablu si satelit, iar peste 150.000 de companii folosesc serviciile de internet, transmisii de date si telefonie fixa oferite de RCS & RDS.

Expirat
Administrator Software Billing  -  RCS & RDS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles