Gratis

OPERATOR SCHIMB VALUTAR SI AMANET

Nucor S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență într-un post similar - bancă, casă amanet sau schimb valutar (constituie un avantaj dar nu este obligatorie);
- Cunoștințe operare PC ;
- Atenție la detalii, seriozitate.
- Atitudine profesională ireproșabilă;
- Capacitate deosebită de relaționare și comunicare;
- Orientare catre client.

Descrierea jobului

- Verificare, evaluare și recepție obiecte aduse spre amanetare , inventariere, întocmirea, prelungirea și lichidarea contractelor de amanet etc.);
- Consilierea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
- Efectuarea plăților și a încasărilor conform procedurilor casei de amanet;
- Menținerea bunelor relații cu clienții, solutionarea plangerilor și nemulțumirilor acestora.
- Operatiuni de schimb valutar
- Consilierea clientilor la achizitionarea de bijuterii noi sau second-hand
Lucrand pe acest post:
- iti vei dezvoltа abilitatilе de comunicarе si nеgociеre cu cliеntii;
- vei invаtа sa recunosti bijutеriilе din mаtеriаle prеtioаsе (аur, аrgint);
- vei invata sa identifici bancnotele autentice ale valutelor cunoscute;
- iti vei imbogati cunostintele de gestiune si contabilitate primara.

Achiziționăm și preluăm în amanet bijuterii și obiecte din aur de orice carataj. Cele 24 agenții CityGold din țară oferă pe loc împrumuturi sigure și rapide, fără costuri ascunse.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024