Gratis

Web Developer

Your Consulting S.R.L.
100 poziții

Candidatul Ideal

Îți dorești o cariera de succes în domeniul IT ca și programator?
Ei bine este sanșa ta să te dezvolți în cadrul echipei noastre și să îți depășești condiția.
Ești pasionat de programare și iți dorești să te dezvolți profesional , ai o atenție deosebită pentru detalii, mai ales în adoptarea noilor tehnologii ?
Căutăm oameni cărora le place programarea, sunt buni la asta și nu sunt prinși în conflicte ideologice cu privire la tehnologie.
Deviza noastră după care ne ghidăm:,,Meseria e brațară de aur’’.
În acest moment folosim un amestec de Javascript, NodeJs si SQL Dar mâine? Cine știe?
Dacă doresti să te alaturi echipei noastre și ești pregătit să aflii cum este să construiești aplicații web rapide și funcționale te invităm să ni te alături. Am fi bucuroși să te avem printre noi și de asemenea să învățam și noi de la tine diferite tehnici.

Descrierea jobului

Cerințe:

Ce ne dorim de la tine? Ne dorim să evoluezi, ne dorim să te dezvolți profesional și să ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄iți depașești limitele, să faci performanțe în cariera pe care ai ales să o urmezi.

Competențe și calificari:

- JavaScript;
- HTML;
- CSS;
- NodeJS;
- SQL/postresql;
- github.

De asemenea un atuu important il poate constitui, cunoștințele legate de unul dintre framework-urile: Angular, React, ExpressJs.
Abilitatea de a te adapta la noile tehnologii sau altele decat cele învățate până în prezent de tine, reprezintă un element major în formarea unei cariere de succes pentru tine ca și programator.

Beneficii oferite:

- salariu motivant (în funcție de cunoștințe și experiență);
- stabilitate pe termen lung;
- mediu de lucru placut și o atmosfera relaxantă;
- un pranz cald și gustos alături de colegii noștrii;
- participarea la team building-uri cu scopul îmbunătățirii performanțelor membrilor din echipa noastră;
- participarea la diferitele training-uri în cadrul firmei noastre.

S.C. Your Consulting S.R.L. activează pe piață din România din anul 2005. Misiunea companiei noastre este aceea de a oferi clienţilor servicii şi soluţii IT avansate si de înaltă calitate, precum şi personalizarea serviciilor în funcţie de nevoile fiecărei institutii in parte. Suntem o echipa tanara cu forta de munca si dornica de dezvoltare profesionala.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024