Gratis

Web Developer - PHP

Aicontrol Web Tehnologies S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastră caută un dezvoltator web PHP la birou pentru a se alătura echipei noastre. Aceasta este o poziție ideală pentru un junior developer care dorește să își dezvolte abilitățile și cunoștințele într-un mediu profesional și să lucreze la proiecte interesante.

Cerințe:
  • Cunoștințe solide de programare PHP și MySQL
  • Experiență în utilizarea framework-urilor PHP, cum ar fi Codeigniter, Laravel sau Symfony
  • Cunoștințe de HTML, CSS și JavaScript
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu alți dezvoltatori și designeri
  • Abilitatea de a rezolva probleme și de a găsi soluții inovatoare

Descrierea jobului

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:
  • Dezvoltarea și întreținerea site-urilor web și a aplicațiilor web
  • Colaborarea cu designerii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pentru a implementa design-ul și funcționalitatea site-urilor și a aplicațiilor
  • Participarea la planificarea și dezvoltarea proiectelor de la început până la sfârșit
  • Identificarea și remedierea erorilor și a problemelor tehnice

Activitatea se desfasoara la sediu in ​JUD. DOLJ, BLD. ȘTIRBEI VODĂ, NR.7A, ET.1, AP.107

Misiunea aiControl este de a deveni o adevarata companie de tehnologie pe model american ce dezvolta idei in solutii. Credem in toate proiectele noastre pe termen lung nu in castigul pe termen scurt.

Aicontrol este un startup ce dezvolta sisteme pentru companii ca: OLX, Autovit, LeasingAutomobile, Grupul Auchan.

La aplicare te rugam sa ne lasi un mesaj in care ne povestesti cele mai dificile probleme pe care le-ai rezolvat in viata, nu neaparat de programare.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024