Gratis

Vanzator/ Gestionar in magazin de haine

SECONDTEXTILIASAM 2010 SRL

Candidatul Ideal

- spiritul de echipa
- atitudinea pozitiva
- cunoasterea modei actuale
- experienta in domeniul: vanzari haine
- experianta la manipularea casei de marcat

Descrierea jobului

Daca iti plac hainele, urmaresti moda,si iti place sa te ocupi cu satisfacerea nevoilor clientilor, atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, la Mosnita Noua Funshop Park cu:
- salariu atractiv si competitiv
- bonusuri de haine si diverse premii- deservirea clientilor
- experianta la manipularea casei de marcat - este obligatoriu
- aranjarea si punerea hainelor pe rafturi
- receptionare si gestionarea marfii

Societatea Secondtex va ofera suport, prin a va raspunde intrebarilor prezentate mai sus, conform experientei acumulate in decursul celor peste 16 ani de activitate in domeniu in Romania si cu 25 de ani experiante internationala, devenita astfel, una dintre cele mai mari si reprezentative firme de pe piata hainelor second hand din Romania. In prezent, societatea noastra are peste 250 de angajati si o capacitate de prelucrare de 40,000 kg de haine pe zi, in doua depozite pe o suprafata de 10000 mp. Depozitul se afla in Satu Mare, Dorolt. Societatea comercializeaza textile (haine), incaltaminte second-hand, si carpe textile, avem 23 de magazine in 17 orase in romania.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024