Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Ügyfélszolgalati munkatárs, Home Office!

Computer Generated Solutions Romania SRL
15 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Jó magyar nyelvű kommunikációs készségek:

- Céltudatosság, proaktívitás
- Pontos és határozott fellépés
- Csapatszellem
- Stressztűrő képesség
--Ügyfélorientált, türelmes és nyitott személyiség

Descrierea jobului

Főbb feladatok:

- Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
- Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
- Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
- Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
- Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben

Előnyök:

- Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
- Fejlődési lehetőségek
- Kiemelkedő alapbér és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
- Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére
- Teljes home office lehetőség azoknak a jelentkezőknek akik nem Csíkszeredában élnek, csíkszeredai jelentkezőinknek pedig irodai munkalehetőséget biztosítunk*

Descrierea companiei

A CGS Románia az egyik legnagyobb vállalkozás országunkban, piacvezető a call center/contact center cégek között.CGS Románia alkalmazottjaként rugalmas full-time, illetve part-time munkaprogramban, felkészítő tréningekben, valamint versenyképes juttatási csomagban részesülsz.

Társaságunk értékeli a teljesítőképességet, kezdeményezőképességet, vezető szellemet, proaktívitást, de leginkább az emberi értékeket. Az embereink képezik cégünk legfontosabb előnyét.

Csatlakozz te is lelkes és dinamikus csapatunkhoz szakmai fejlődésed érdekében!

www.cgsinc.com

Tudjon meg többet a CGS adatvédelmi politikájáról a személyes adatainak feldolgozása kapcsán: http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024