Gratis

Trainer & Asistent magazine PPT

Preturi Pentru Tine S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam coleg/a entuziast/a si dornic/a de o provocare profesionala, care sa se alature echipei PPT. In acest rol vei oferi suport magazinelor PPT din zona de Vest a tarii si vei efectua o varietate de sarcini referitoare la recrutarea si pregatirea noilor angajati, casierie, marfuri, deschideri/inchideri si remodelari de magazine.

Daca esti o persoana sociabila, deschisa, ambitioasa si iti plac deplasarile cu masina, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!

Experienta dе lucru intr-un magazin dе haine poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului

In cateva cuvinte, responsabilitatile acestui rol:
  • Se deplaseaza ori de cate ori este nevoie pentru a acorda ajutor in magazinele PPT;
  • Inlocuieste/ajuta personalul din magazine pentru rolurile de casier/director de magazin;
  • Recruteaza si pregateste angajatii noi din magazinele PPT;
  • Interactioneaza cu clientii intr-o maniera placuta si profesionista;
  • Colaboreaza cu echipele magazinelor si managerii de zona;
  • Se implica in imbunatatirea activitatilor din cadrul magazinelor;
  • Transmite problemele evidentiate in cadrul magazinelor;

Profilul pe care il cautam:
  • O persoana care sa detina permis auto cat. B si disponibila pentru deplasari (80% din timpul de munca);
  • Deschidere pentru deplasari (cand este nevoie) si in zona de Sud & Sud-Est a tarii;
  • Abilitati de comunicare foarte bune cu cei din jur;
  • Cunostinte PC (Word, Excel, gmail) si de navigare online – reprezinta un avantaj;
  • O prezenta agreabila, pozitiva si cooperanta;
  • Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor executate;
  • Punctualitate, determinare si multa energie.
Valorile noastre: Frugalitate, Responsabilitate, Proactivitate, Imbunatatire continua, Integritate.

Ce oferim:
  • Salariu fix, tichete de masa si/sau diurna de deplasare;
  • Tichete cadou (Paste si Craciun);
  • Masina de serviciu, laptop si telefon;
  • Cazare pe durata deplasarilor;
  • Training de specialitate pentru perioada de inceput;
  • Mediu de lucru dinamic si creativ (oportunitatea de a implementa propriile idei);
  • Oportunitatea excelentă de a dezvolta o carieră într-o companie de retail;

Cu o experiență de 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare discounter românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2020 este de aprox 30 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024