Gratis

Trader

METHOD TRADE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

-Gândire matematică, bazată pe date
-Control și disciplină
-Cunoștințe de limba Engleză

Descrierea jobului

Biroul de coworking din Cluj-Napoca, care se adresează persoanelor specializate în tranzacționare pe bursele din SUA, are spațiu disponibil pentru ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄traderi:

-Fără investiții personale
-Pregătire gratis, nu trebuie să achitați nimic
-Echipa are traderi experimentați care vă vor împărtăși expertiza

Căutăm candidați motivați și ambițioși, interesați de piețele financiare. Se caută atributele:

Invităm atât pe cei experimentați, cât și pe începători să participe.

Instruirea și strategiile de tranzacționare de lucru sunt oferite gratuit. Traderi care demonstrează tranzacții câștigătoare în biroul nostru pot primi până la 3.000.000 USD în capital de tranzacționare, precum și o parte generoasă din profiturile lor comerciale.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul sau adresa de e-mail într-un mesaj pentru a aranja o întâlnire prin Zoom sau la birou.

We are looking for promising traders to join our team to trade on the American Stock Exchanges (intraday trading) in the city of Cluj-Napoca.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024