Gratis

TOPOMETRIST

ASTORIUM CONSTRUCT INVESTMENT

Candidatul Ideal

- Studii de specialitate in topografie finalizate
- Capacitate de adaptare rapida la schimbari
- Capacitate de lucru atat in echipa cat si independent
- Aptitudini organizatorice, analitice, sinteza si raportare
- Cunostinte AUTOCAD si MS Office

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizare ridicarilor topografice
- Realizarea trasarii elemnetelor constructiilor si a limitelor de proprietate
- Pregatirea datelor pentru trasarea in teren
- Procesarea si prelucrarea datelor colecvtate in teren
- Calculul volumului de sapatura/umplutura

Astorium Construct Investment este o companie dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe piata romaneasca ca dezvoltator imobiliar de incredere, executand lucrari al caror element de referinta este CALITATEA.

Astorium Construct Investment si-a inceput activitatea pe piata dezvoltatorilor din domeniul imobiliar cu proiectele Astorium Residence, Astoium My Village, Astorium My Home si in prezent 3 proiecte in desfasurare Astorium Garden, Astorium logistic si Astorium Life, proiecte care, prin calitatea executiei si seriozitatea cu care au fost abordate angajamentele contractuale cu clientii, a adus cel putin capitalul de incredere care sa o recomande pentru noi colaborari si proiecte.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024