Gratis

Tender Officer

Binape Construct Grup SRL

Candidatul Ideal

Cautam coleg/colega in cadrul departamentului Comercial
Placerea pentru numere si calcule este obligatorie, ca si cunostintele de nivel mediu de limba engleza, scris-citit.
Trebuie sa-i placa in egala masura si oamenii si cifrele si sa acorde atentie la detalii.
Cunostintele de excel sunt binevenite precum si disponibilitatea de a invata lucruri noi.
Cerinte:
- studii superioare ( de preferinta economice)
- cunoasterea limbii engleze (vorbit, scris)
- cunostinte de operare PC: programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului
- abilitati de comunicare (verbala si scrisa) si numerice
- lucru in echipa
- atitudine pozitiva si proactiva
- amabilitate si profesionalism in relatia cu partenerii si colegii
- capacitate de sinteza si analiza
- capacitate organizatorica si de stabilire a prioritatilor
- atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- verificarea si centralizarea comenzilor de lucru primite
- centralizarea lifturilor montate si corelarea cu comenzile de lucru
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀intocmirea situatiilor lifturilor montate si a orelor suplimentare aferente acestora
- verificarea periodica a proiectelor, in vederea transmiterii catre facturare a comenzilor de lucru
- analiza planurilor tehnice in vederea realizarii pretului de instalare
- calcularea preturilor de montaj pe baza detaliilor tehnice si informatiilor primite din santier
- comunicarea permanenta cu supervizorii, in vederea obtinerii informatiilor despre cerintele de santier, a disponibilitatii echipelor pentru instalarea proiectelor noi
- mentinerea corespondentei cu partenerii.

Beneficii:
- un mediu de lucru placut, modern, dinamic, intr-o companie in plina crestere

SC BINAPE CONSTRUCT GRUP SRL este o societate privată cu capital român. Motto-ul firmei “Siguranţă, Calitate şi Profesionalism” este pus în practică de către toţi angajaţii care au cursuri de specializare în acest domeniu. Obiectul principal de activitate este montarea, punerea în funcțiune, service, repararea și modernizarea ascensoarelor, în ţări ca: Suedia, Danemarca, Anglia, Irlanda, Franța, Germania şi România.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024