Gratis

Telesales cu colaborare PFA/PFI

CONECTZLM S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem încântați să anunțăm oportunitatea de colaborare pentru persoanele fizice
autorizate (PFA-uri) care doresc să se alăture echipei noastre în calitate de parteneri de
vanzari pentru poziția de Telesales, în cadrul conectZLM partener hunting Vodafone
Romania.
Căutăm PFA-uri motivate și dedicate, cu sau fara experiență în domeniul vanzarilor prin telefon, pentru a se alătura eforturilor noastre de a identifica si intretine conexiuni cu persoane juridice.

Descrierea jobului

Cerințe:
● Abilități excelente de comunicare și negociere
● Capacitatea de a lucra în mod independent și de a lua decizii în timp util
● Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor
Responsabilități:
● Contactarea și programarea clientilor prin telefon
● Colaborarea strânsă cu directorul de vanzari dar si cu colegii
● Furnizarea de feedback și actualizări regulate în legătură cu progresul
conexiunilor
Beneficii:
● Oportunitatea de a colabora cu una dintre cele mai importante companii de
telecomunicații din România
● Acces la resurse și suport din partea echipei noastre
● Remunerare competitivă în funcție de performanță și volumul de conexiuni
realizate
● Posibilitatea de extindere a colaborării pe termen lung

Suntem o companie tanara cu ambitii si aspiratii comune. Avem experienta de peste 15 ani in telecomunicatii, corporate identity, customer relations.

Vrem sa ne dezvoltam in stilul nostru, iar pentru asta dorim sa cream echipa castigatoare.

Suntem foarte flexibili, deschisi, si credem in idei inovatoare.

Credem in puterea echipei, in parteneriat, nu ne place sa pierdem timpul.

Hai sa ne cunosti!

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024