Gratis

Tehnician sisteme securitate

NATHANAEL INBIS GRUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dorim sa gasim persoane dornice sa invete , sa fie capabile sa identifice probleme si sa le rezolve, sa aiba intiativa, sa aiba rabdarea necesara sa asculte si sa comunice cu colegii din firma si clientii nostri, sa se poata adapta usor la situatii noi si sa fie flexibili si foarte important sa poata lucra bine in echipa cu colegii lor.

Descrierea jobului

Cautam colegi noi pentru instalarea sistemelor antiefractie care sa aiba un minim de experienta in cablare si utilizarea sculelor (bormasina, sfic, scara,etc.)

Salariu 3000 - 4500 Ron in functie de cunostinte si exeperienta in domeniu.

Cerinte:

Seriozitate si simt de raspundere; obisnuit cu lucrul pe scara/schela/nacela(sau sa nu aiba rau de inaltime) spirit de colaborare cu colegii.

Plata salariului la termen

Se lucreaza in proportie de peste 85% in Bucuresti si Ilfov;

Program :

Luni , Miercuri si Vineri 10:00-18:00

Marti si Joi : 12:00-20:00

Oferim:

- un loc de munca stabil

- curs tehnician ARTS platit de companie; (dupa o perioada de minim 6 luni de la angajare)

- munca intr-un cadru placut

Cu o experienta in domeniu din 2009, societatea noastra comercializeaza, instaleaza si ofera servicii de mentenanta pentru sisteme antiefractie de : alarmare, supraveghere video, interfonie (video-interfonie), control acces, bariere auto, cablare structurata si Smart-lock.

Oferim clientilor nostri posibilitatea achizitionarii echipamentelor sau inchirierea lor, atat catre Asociatii de Proprietari cat si pentru Persoane Juridice sau fizice.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024