Gratis

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

NEXT MAINTENANCE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • studii medii de profil, calificare in domeniul electronica, electrotehnica/automatizari (prezinta avantaj);
  • experienta minima in domeniu;
  • capacitate de planificare si organizare;
  • dexteritate si precizie motorie;
  • spirit de observatie;
  • initiativa in realizarea diverselor sarcini;
  • carnet de sofer (B);
  • cunostiinte de baza IT si networking – prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Descriere postului:
  • realizeaza lucrari de instalare, extindere si intretinere a retelelor de curenti slabi conform dispozitiilor primite;
  • intretine si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈extinde retele proprii de voce/date;
  • intretine si extinde retele proprii de Securitate (CCTV, CA, Efractie si detectie incendiu);
  • raspunde de functionarea corespunzatoare a sistemelor/retelelor de curenti slabi;
  • diagnosticarea starii de functionare a sistemelor si remedierea defectiunilor de sistem;raspunde de situatiile de urgenta, in scopul de a rezolva problemele imediate de siguranta.

Firma specializata in instalatii, mentenanta electrica si sisteme de securitate cu experienta in domeniul supermarketurilor si statiilor de distributie carburant.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024