Gratis

Tehnician sisteme de securitate / Electrician curenti slabi

INVEST EXPERT GRUP
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Tehnician Sisteme de Securitate pasionat și calificat pentru a se alătura echipei noastre în continua creștere.

Ne-ar placea ca tu sa ai:

- Cunostinte teoretice si practice despre instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi (montaj cablu / canal cablu / realizare conexiuni echipamente);
- Organizat, responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa, dorinta de perfectionare;
- Disponibilitate la deplasarile in teritoriu (ocazional);
- Cursul ARTS „Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces ” absolvit (constituie avantaj);
- Studii medii/superioare cu profil tehnic / electric (constituie avantaj);
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Activitatea ta de zilnica va presupune:

- Realizarea cablarii si montajul echipamentelor de securitate (sisteme CCTV, sisteme de detectie incendiu, sisteme de alarma antiefractie, sisteme de control acces , interfonie/videointerfonie);
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform planurilor de executie;
- Aprovizionare cu echipamente si materiale specifice domeniului de activitate;
- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.

Pentru acestea iti oferim:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata (perioada de proba 3 luni);
- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Tichete de masa / Tichete cadou (Paste/Craciun/Ziua Ta);
- Bonusuri de performanta;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Instruire la locul de munca;
- Autoturism de serviciu;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.

Dacă ești pasionat de tehnologia sistemelor de securitate și vrei sa afli mai multe despre cum se desfasoara o zi de lucru la noi, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău. Ne bucurăm să cunoaștem profesioniști talentați și entuziaști care doresc să se alăture echipei noastre și să contribuie la creșterea continuă a companiei.

Suntem Invest Expert Grup, o companie de securitate dedicată protejării și asigurării siguranței clienților noștri printr-o gamă completă de servicii și soluții inovatoare.

Invest Expert Grup a fost înființată cu misiunea de a oferi servicii de securitate de înaltă calitate, adaptate nevoilor specifice ale clienților noștri. Cu o echipă de profesioniști experimentați în domeniul securității, suntem dedicați să oferim soluții personalizate, eficiente și inovatoare pentru protejarea activelor și a persoanelor.

Invest Expert Grup ofera in prezent solutii integrate de securitate pentru mediul comercial, industrial si rezidential.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024