Gratis

TEHNICIAN SERVICE

SERV CLASS / CLAAS BRAILA
5 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent invatamant superior de profil - constituie un avantaj
- Experienta in domeniul masinilor agricole
- Cunostiinte tehnice - mecanica, electrica, electronica, hidraulica
- Dornic de a acumula permanent noi cunostinte
- Capacitate de efort fizic si intelectual
- Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil de lucru
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunostinte de lb. Engleza nivel mediu/avansat
- Cunostinte PC - Word, EXCEL, PowerPoint
- Permis de conducere categoria B
- Deschis, proactiv, autodidact, centrat pe rezultate

Descrierea jobului

- acordare de asistenta tehnica clientilor din zona de activitate
- programarea si realizarea interventiilor service in teren sau la hala de reparatii
- vizitarea clientilor, inspectarea utilajelor, intocmire necesare/comenzi reparatii
- descarcarea, receptionarea si punerea in functie a masinilor/utilajelor
- prezentarea si promovarea ofertelor de produse si servicii after-sales
- participarea la realizarea obiectivelor anuale la nivel de departament
- urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor
- intocmirea si centralizarea rapoartelor de activitate

Beneficii: - pachet salarial motivant (salariu fix + bonus)
- masina
- tel mobil
- laptop
- bonuri masa
- program de training tehnic intern si extern
- posibilitatea construirii unui plan de cariera

IMPORTATOR AUTORIZAT de masini si utilaje agricole (CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, MASCHIO, SIPTEC), acoperire regionala, dezvoltare sustinuta in ultimii ani.
Peste 20 ani experienta alaturi de producatori vest-europeni de top in domeniul masinilor agricole.
Echipa puternica, dinamica, performanta.
Mediu de lucru deschis, prietenos oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024