Gratis

Tehnician Service HORECA/ FRIGORIFICE

TOTAL BRAND MARKETING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Tehnician mentenanta / Frigotehnist care sa se alature echipei noastre.
  • Esti o persoana onesta, comunicativa.
  • Vorbesti limba engleza si ai permis de conducere ( CAT B) pentru deplasari.
  • Experienta - min. 2-3 ani in domeniu service echipamente HORECA, FRIGORIFICE etc.

Descrierea jobului

  • Transporti si instalezi aparatele HORECA la sediile clientilor nostri. Fie ca este vorba de cuptoare, aparate frigorifice, aparate de cafeua sau clatite, vei ajuta sa inteleaga cum functioneaza si cum se intretin.
  • Ajuti clientii cu eventuale probleme de ordin tehnic – service pentru aparatele de mai sus.
  • Implica atat evaluari ale problemelor cat si eventuale reparatii.
  • Notezi activitatile facute in fisele de service.
  • Vei executa întreținerea și punerea în funcțiune a unor mașini.
  • Efectuezi mentenanta tehnica periodica.

CE OFERIM:
  • Training
  • Masina de servicu pentru deplasari
  • Respect pentru munca ta - salariu competitiv (suma lunara fixa + bonuri de masa)
  • Bonusuri salariale in functie de performanta
  • Diverse cursuri de specializare pentru a te perfectiona
  • Un mediu de lucru stabil – suntem lideri de piata in segmentul nostru.

TOTAL RECRUIT are placere de a va invita la un proces de recrutare pentru unul dintre clientii nostri- firma poloneza liderul de echipamente HORECA in Polonia.
Total Recruit - Suntem o companie de recrutare personal din România. Abordăm fiecare client în mod individual. Echipa noastră este formată din recrutori profesioniști cu ani de experiență.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024