Gratis

Tehnician programator CNC

S.C. GOLDE ORADEA S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii medii absolvite - specializare tehnica;
- Experienta pe un post similar - constituie avantaj;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte operare CNC (HAAS) - constituie avantaj;
- Cunoștințe a softurilor CAD (SolidWorks) / CAM (Esprit TNG) - constituie un avantaj;
- Cunostinte utilizare scule si instrumente de masura si control (calibre, sublere, micrometre);
- Autodidact si perseverent;
- Pasiune pentru domeniul tehnic;
- Persoana axata pe identificarea de solutii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Opereaza si programeaza masina cu comanda numerica (HAAS) in 3 axe;
- Crearea de programe pentru repere care trebuie executate conform desenului tehnic (in general unicate);
- Defineste lista de scule necesare desfasurarii bunei activitati.

Beneficii:
- Oportunitate de creștere profesională în cadrul unei companii în plină dezvoltare;
- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa (40 lei/ zi lucrata);
- Al -13 - lea salar;
- Mediu de lucru dinamic, stimulant și colaborativ;
- Disponibilitate de a lucra in 2 sau 3 schimburi.

Golde Oradea este parte din grupul CIE AUTOMOTIVE, o companie multinațională, furnizor de top, care oferă componenete și subansamble pentru întreaga industrie auto, fiind specializat pe 7 tehnologii: aluminiu, forjă, metal, turnare, prelucrare, plastic si trape panoramice.

CIE Automotive deține 108 fabrici și peste 25000 de angajați la nivel mondial.

In Oradea se produc plafoane panoramice si parasolare din anul 2015. In prezent in fabrica lucreaza peste 380 de angajati.

Ca parte din procesul de recrutare, Golde Oradea colecteaza si proceseaza date cu caracter personal, care apar in CV, in acord cu GDPR.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 1 Mai 2024